Shop

Kjo është pjesa ku mund të shtoni produkte të rinj te dyqani juaj.

Filter
4500 L

Stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës për të zvogëluar linjat e imta të fytyrës dhe rrudhat e syve
Promovon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës për lëkurë më të lëmuar dhe më rinore
Formuluar me biotinë për të promovuar flokë të shëndetshëm, me shkëlqim dhe thonj të fortë
Krijuar me peptide kolagjeni bioaktiv të hulumtuar klinikisht Verisol
3 tableta të përshtatshme që shërbejnë çdo ditë

2000 L

 

 • Siguron mbështetje dhe stabilitet për muskujt dhe nyjet pa kufizuar gamën e lëvizjes së trupit
 • Siguron manipulim të zgjatur të indeve të buta
 • Pa lateks dhe i veshshëm për ditë me radhë
 • Lehtëson dhimbjen dhe lehtëson kullimin limfatik duke ngritur mikroskopikisht lëkurën
 • Lejojnë uljen e inflamacionit të zonave të prekura
 • vërtetuar se ka efekte fiziologjike pozitive në lëkurë, sistemin limfatik dhe atë të qarkullimit të gjakut
1250 L
 • 400 mg magnez si një kontribut në funksionimin normal të muskujve dhe sistemit nervor
 • Vitamina B1 kontribuon në funksionimin normal të zemrës
 • Magnezi, vitamina B6 + B12 mbështesin metabolizmin normal të energjisë

Përdorimi:
Merrni 1/2 – 1 tabletë çdo ditë me lëng të mjaftueshëm dhe pa përtypur.

Në kohën e një ushtrimi të rregullt fizik (p.sh. punë dhe sport) ka një nevojë të shtuar për magnez. Një arsye për këtë është pjesëmarrja e magnezit në metabolizmin e energjisë të qelizave të trupit tonë dhe funksionimin e qelizave të muskujve. Nëse atëherë ekziston një dietë e pabalancuar / e ulët e magnezit, këshillohet që të plotësohet me 1 tabletë çdo ditë.
Nëse ekziston vetëm një dietë e pabalancuar / e ulët e magnezit, këshillohet që të merrni 1/2 tablet.

2500 L

Doreza  Fitnesi Reebok Për Femra.

Masa: S, M

Ngjyra: Gri,

1500 L

Doreza të peshave

 • E bërë nga materiali Amara.
 • Falë modelit të saj të veçantë, ju lehtë mund ta hiqni atë nga dora juaj.
 • Ndihmon në parandalimin e kallove
 • Suport maksimal të dorës
  Të përgjithshme: Sipërfaqja e frymëmarrjes parandalon djersitjen.
  Ngjyra: blu, të zeza
  Size: XL, M, L,
9000 L

Rrip lëkure profesional i përshtatshëm për peshëngritje, fitnes, crossfit.

Lëkurë, i përshtatshëm për masa të ndryshme!

27 L 23 L
Nam et facilisis justo. Donec porta tempus risus vitae maximus. Phasellus gravida vel turpis vitae placerat. Donec at lobortis sem. Vestibulum varius nulla eu sagittis congue at mattis ipsum, ac gravida neque.

This is heading 5
 1. Fusce aliquet accumsan augue eget.
 2. Quisque in porta lacus.
 3. Maecenas quis nisl interdum, commodo urna et mollis est.
8900 L

 

  • Një rritje në masë për trupat e dobët
  • Një masë që përzihet lehtësisht
  • Promovon rigjenerimin
  • Është e dobishme sidomos për njerëzit fizikisht aktivë për të mbështetur trajnimin e profesionistëve dhe amatorëve.

Përbërësit: koncentrat me proteina hirre, aromatizues, thickener (carboxymethylcellulose), agjent anti-caking (dioksid silici), sheqer diabetik (sucralose).

1200 L

Madhësia 5cm X 5m

 • Siguron mbështetje dhe stabilitet për muskujt dhe nyjet pa kufizuar gamën e lëvizjes së trupit
 • Siguron manipulim të zgjatur të indeve të buta
 • Pa lateks dhe i veshshëm për ditë me radhë
 • Lehtëson dhimbjen dhe lehtëson kullimin limfatik duke ngritur mikroskopikisht lëkurën
 • Lejojnë uljen e inflamacionit të zonave të prekura
 • vërtetuar se ka efekte fiziologjike pozitive në lëkurë, sistemin limfatik dhe atë të qarkullimit të gjakut
6500 L

Ushqen artikulacionet

Qetëson dhimbjet

I jep fleksibilitet në lëvizje këmbëve dhe duarve

Vitamina C kontribuon në sintezën normale endogjene të kolagjenit
Plus 11 g hidrolizat kolagjeni dhe 100 mg sulfat kondroitin
Shishe të vetme me aromë me shije të këndshme të manave të egra

1000 L

Kyçore (fasho) Boksi

Gjatësia: 1.5 M

Ngjyra: Blu, Të kuqe, Të zeza.

1500 L

Llastik 1.5 m ALTIS

Stërvitu ku do ndodhesh me llastikun ALTIS. Cilësia është prioriteti ynë.

 • rezistent
 • i përshtatshëm për ushtrime të ndryshme
 • lehtësisht i paketueshëm
12 L

Maecenas sit amet condimentum felis. Aliquam congue molestie turpis sed pretium. Fusce tellus lorem, pharetra tempus sapien in, commodo semper ante. Vivamus rhoncus libero lacinia est tincidunt ultrices. Fusce lacinia enim ut odio dapibus eleifend.

Po shfaqet 1–15 nga 43 përfundimegjithsej

X

Filtro sipas cmimit