Aksesore

Filter
2000 L

 

 • Siguron mbështetje dhe stabilitet për muskujt dhe nyjet pa kufizuar gamën e lëvizjes së trupit
 • Siguron manipulim të zgjatur të indeve të buta
 • Pa lateks dhe i veshshëm për ditë me radhë
 • Lehtëson dhimbjen dhe lehtëson kullimin limfatik duke ngritur mikroskopikisht lëkurën
 • Lejojnë uljen e inflamacionit të zonave të prekura
 • vërtetuar se ka efekte fiziologjike pozitive në lëkurë, sistemin limfatik dhe atë të qarkullimit të gjakut
2500 L

Doreza  Fitnesi Reebok Për Femra.

Masa: S, M

Ngjyra: Gri,

1500 L

Doreza të peshave

 • E bërë nga materiali Amara.
 • Falë modelit të saj të veçantë, ju lehtë mund ta hiqni atë nga dora juaj.
 • Ndihmon në parandalimin e kallove
 • Suport maksimal të dorës
  Të përgjithshme: Sipërfaqja e frymëmarrjes parandalon djersitjen.
  Ngjyra: blu, të zeza
  Size: XL, M, L,
9000 L

Rrip lëkure profesional i përshtatshëm për peshëngritje, fitnes, crossfit.

Lëkurë, i përshtatshëm për masa të ndryshme!

1200 L

Madhësia 5cm X 5m

 • Siguron mbështetje dhe stabilitet për muskujt dhe nyjet pa kufizuar gamën e lëvizjes së trupit
 • Siguron manipulim të zgjatur të indeve të buta
 • Pa lateks dhe i veshshëm për ditë me radhë
 • Lehtëson dhimbjen dhe lehtëson kullimin limfatik duke ngritur mikroskopikisht lëkurën
 • Lejojnë uljen e inflamacionit të zonave të prekura
 • vërtetuar se ka efekte fiziologjike pozitive në lëkurë, sistemin limfatik dhe atë të qarkullimit të gjakut
1000 L

Kyçore (fasho) Boksi

Gjatësia: 1.5 M

Ngjyra: Blu, Të kuqe, Të zeza.

1500 L

Llastik 1.5 m ALTIS

Stërvitu ku do ndodhesh me llastikun ALTIS. Cilësia është prioriteti ynë.

 • rezistent
 • i përshtatshëm për ushtrime të ndryshme
 • lehtësisht i paketueshëm
12 L

Maecenas sit amet condimentum felis. Aliquam congue molestie turpis sed pretium. Fusce tellus lorem, pharetra tempus sapien in, commodo semper ante. Vivamus rhoncus libero lacinia est tincidunt ultrices. Fusce lacinia enim ut odio dapibus eleifend.

18 L

Maecenas sit amet condimentum felis. Aliquam congue molestie turpis sed pretium. Fusce tellus lorem, pharetra tempus sapien in, commodo semper ante. Vivamus rhoncus libero lacinia est tincidunt ultrices. Fusce lacinia enim ut odio dapibus eleifend.

23 L

Maecenas sit amet condimentum felis. Aliquam congue molestie turpis sed pretium. Fusce tellus lorem, pharetra tempus sapien in, commodo semper ante. Vivamus rhoncus libero lacinia est tincidunt ultrices. Fusce lacinia enim ut odio dapibus eleifend.

39 L

Maecenas sit amet condimentum felis. Aliquam congue molestie turpis sed pretium. Fusce tellus lorem, pharetra tempus sapien in, commodo semper ante. Vivamus rhoncus libero lacinia est tincidunt ultrices. Fusce lacinia enim ut odio dapibus eleifend.

10200 L

OMRON M6 Comfort vjen me Paketimin e Inteligjencës – mënyra më e lehtë për të marrë rezultate të sakta. Zbulon mundësinë e fibrilacionit atrial, duke bërë të mundur monitorimin në shtëpi të gjendjes dhe t’ju japë paqe mendore. Ai gjithashtu kërkon 3 lexime të njëpasnjëshme në intervalin 30 sekondë, pastaj tregon mesataren për t’ju dhënë një tregues më të saktë të presionit tuaj të gjakut.

 

12400 L

Matës dixhital i tensionit  Omron M7 Intelli IT AFIB me lidhje inteligjente Bluetooth Connect, Co.

Matës  tensioni dixhital Omron M7 Intelli IT AFib me lidhje Bluetooth me lidhjen inteligjente Omron, i përshtatshëm me monitorin modern të presionit të gjakut, i cili mund të përdoret në shtëpi dhe në zyra.

Mund të masë saktë dhe rregullisht presionin e gjakut dhe të vlerësojë rezultatet. Kjo lejon matjen përmes mashetës, të cilën ju e vendosni në krahun tuaj me një perimetër deri në 42 cm. Për një përmbledhje të plotë, matësi i presionit do të zbulojë aritminë kardiake në kohën e duhur.

Për krahasimin e vlerave më të matura, instrumenti i ruan ato në memorien e brendshme.

Nëse dëshironi të kontrolloni vlerat në celularin tuaj, thjesht mund t’i ndani ato në smartphone-in tuaj.

Matësi i presionit do të llogarisë vlerat mesatare, ideale për monitorimin afatgjatë. Eshtë e pajisur me një ekran presioni grafik për një shfaqje më të qartë të vlerave.

Për të vëzhguar vazhdimisht shëndetin tuaj, thjesht e ndani atë në smartphone-in tuaj. Omron mund të lidhet me pajisjet Android. Bluetooth siguron një lidhje të besueshme.

5000 L

Parametrat e produktit

Mat nivelin e Oksigjenit

Mat rrahjet e Zemres
Modaliteti i ekranit color Ekran OLED me rezolucion të lartë me ngjyra të vërteta

Diapazoni i matjes së ngopjes së oksigjenit në gjak : 36 ~ 99%

Pesha : rreth 54g (pa bateri)

Madhësia : rreth 70 mmX35mmX34mm

 Place of Origin:  Zhejiang.China  Brand Name:  Rightbest
 Model Number:  RBLT-F20  Product name:  Fingertip Pulse Oximete
 Material:  ABS  Function:  Blood Testing
 Power:  2×1.5V 7 alkaline battery  Accuracy:  ±2(70%~100%),<70%undefined
 Pulse rate:  30bpm~250bpm  Working current:  30mA~80mA
 Packing:  1 Pcs per Box(8CM*4.5CM*4.4)

200 Boxes per Carton(52.5CM*46CM*26CM)

Po shfaqet 1–15 nga 25 përfundimegjithsej

X

Filtro sipas cmimit